Recenze

GERMANY CUP 2023


800 týmů

11 000 hráčů

17 zemí

Belgie

Created with Sketch.

Academie Jeuneusse Molenbeek
Bocholt VV
Eendracht Maasmechelen
F.C. KM United Kortenberg
IK Dien FC
K. Groenenhoek-Sport
KFC De Vrede Wechelderzande
KFC Hamont 99
KFC Helson
KFC Kaulille
KFC Varsenare
KFC Vrasene
KRC Genk Ladies
KVC Westerlo
KVK Westhoek
KVK Westmalle
KVV Lindelhoeven
KVV Zelzate
Lommel SK
RC Villers-la-Ville
RFC Ronquieres
RKFC Knokke
Royal escelsior Biévène
Royal Groenenhoek Sport
RRC Mormont
RSC Beaufays
STA Genk
SV Wevelgem City
Synergy
Weerstand Koersel
WSAC Fleurus

Dánsko

Created with Sketch.

B73 Slagelse
BK Hekla
Bredballe IF
Egebjerg fodbold
Hellerup Idræts Klub

Hillerod Fodbold
 IF Skjold Birkerød
Jerne IF
KB Kopenhagen
KFC Aalbeke Sport
Sonderborg Lions
Tommerup Boldklub
Vorup FB

Anglie

Created with Sketch.

Beaumont Park
North Somerset FC

Finsko

Created with Sketch.

PPS Helsinki

Francie

Created with Sketch.

Alsasud
AS Berrwiller
AS Hoerdt
AS Ohlungen
CS Avion
FC Metz International Football Academy
FR Haguenau
SO Merlebach
Sporting Club Farciennes
S.S. Brumath

Irsko

Created with Sketch.

Home Farm FC

Itálie

Created with Sketch.

ASV Freienfeld
ASV Schabs Herons Natz/Schabs
Centro Schiaffino 1988
SG Schlern
SSV Naturns

Lucembursko

Created with Sketch.

UN Käerjéng 97

Rakousko

Created with Sketch.

ASKÖ Fußballschule Linz
SC Wiener Viktoria
SV Raika Scheibbs
SV Seekirchen

Polsko

Created with Sketch.

Juventus Academy Bydgoszcz
Łużycka Akademia Sportu

Olimpia Wtelno

Rumunsko

Created with Sketch.

FC Petrolul Ploiesti

Švédsko

Created with Sketch.

Vega FC

Švýcarsko 

Created with Sketch.

FC Adligenswil
FC Bad Ragaz
FC Bern
FC Grand-Saconnex
FC Landquart
FC Lutry
FC Oerlikon-Polizei ZH
Fc Tössfeld
FC Walenstadt
Grasshoppers Club Zürich
Oberemmental 05
SC Binningen
Team La Sonnaz

Česká republika

Created with Sketch.

Dukla Jizni Mesto
FC Hlučín 

FC Hradec Kralove
FC Slovan Liberec
FK Dolní Nemcí
FK Teplice
Football Talent Academy Praha
Fotbal Zakolany
SK Roudnice nad Labem
SK Vyzlovka
Sokol Hostoun
TJ Banik Habartov
TJ Jiskra Domažlice

Tunisko

Created with Sketch.

Avenir Sportif de la Marsa
Réal academi zarzis Tunisie

Nizozemsko

Created with Sketch.

AFC DWS
AFC Taba
AMVJ
ASC Waterwijk
AZSV Aalten
Blauw Geel ' 38
BSC
Bunnik'73
BVV Barendrecht
DIO 30
DOVO
Drachtster Boys
DSS Haarlem
Esa Arnheim
FC Aalsmeer
FC Abcoude
FC Assen
FC Breukelen
FC de Bilt
FC Eibergen
FC Eindhoven
FC Engelen
FC Geelzwart 30
FC Oudewater
Forza Almere
GJS Gorinchem
Gloria UC
Go Ahead Kampen
GRC Groningen
Hermes DVS
Kampong Voetbal
Kolping Boys
Learn more
Odin59
Onze Gezellen
OSC
OSM `75
PVC Utrecht
PVCV
Quick
Quick den Haag
RKASV
RKSV De Zweef Nijverdal
RKSV Heer
RKSV Neo
RKSV Sarto
RKVV Jeka
Roda `23
RWDM
SC Brummen
SC Buitenveldert
SC Hercules Zaandam
SCPB `22
SC Valburg
SKV Wageningen
SV ARC
SV Deurne
SV Dios
SV DRC
SV DSO
SV DWO
SV Ilpendam
SV Leones
SV Orion
SV Oosterwolde
SV Overbos
SV Spero
SV Terrasvogels
SV Veno
VDZ Arnehm
VELO Wateringen
VFC Vlaardingen
V.O.C. Rotterdam
Vogido
Vogido Enschede
VV Bavel
VV De Meern
VV Dovo
VV Gemert
VV Heerenveense Boys
VV Maastricht West
VV Nieuwkuijk
VV Nordwijk
VV Nunspeet
VV Jonathan
VV OSC Nijmegen
VV RPC Eindhoven
VV Schaesberg
VV Spijkenisse
VV Veenhuizen
VV Walram
VVOG Harderwijk
VV Zundert
VVZ`49
WSV Apeldoorn
ZVV `56

Německo

Created with Sketch.

1. FC Altdorf
1. FC 08 Birkenfeld
1. FC Mömbris
1. FC Lok Stendal
1. FC Spich-Troisdorf
1. JFV Braunschweig
ASV Feudenheim
ASV Niederndorf
AT Rodenkirchen
Berolina Stralau
Blankenburger FV 1921
BSV 1892 Berlin
BSV Grün-Weiß Neukölln
BV Brambauer
BV Garrel
BV Germania Wolfenbüttel
Demminer SV 91
DJK Adler Union
DJK Barlo
DJK Ingolstadt
DJK Vierlinden 28 e.V.
Doberaner FC
Eintracht Frankfurt
ESC Glas Chemie Wirges
FC Astoria Walldorf
FC Einheit Bad Berka
FC Ergolding
FC PEL
FC Rastede
FC Rheinsüd Köln
F.C. Stern Marienfelde 1912 e.V.
FC Union Mühlhausen
FC Victoria Bammental 1910 e.V.
FC Wacker Neustadt
Frohnauer SC
FSG Bensheim West
FSV Barleben
FSV Basdorf
FSV City 76 Schwedt
FV 1925 Marbach
FV Blau Weiß Röhrsdorf
FV Dresden-Südwest
FV Wehrda
FV Wiehl
Glashütter SV
Grünauer BC 1917
GVO Oldenburg
Hertha 03 Zehlendorf
HSC Hannover
HSV Barmbek Uhlenhorst
JFC Berlin
JFG Hofheimer Land
JFG Saarschleife
JFV Flenithi Süd
JFV Kickers Braunschweig
JSG Allerlöwen
JSG Asemissen/Leopoldshöhe
JSG Barnstorf Nordsteimke Hehlingen
JSG Bergwinkel
JSG BHK Kalletal
JSG Breselenz/Küsten/Woltersdorf
JSG Emmerich
JSG Fischbeck/Grossenwieden/Rohden-Segelhorst
JSG Gellersen Reppenstedt
JSG Gemeinde Hinte
JSG Hintertaunus
JSG Irxleben-Niederndodeleben
JSG Lahntal
JSG Lövenich/Widdersdorf
JSG Lünten-Ammeloe-Ellewick
JSG Minden
JSG Ostercappeln-Schwagstorf
JSG Reppenstedt
JSG Rippberg
JSG Römerberg
JSG TUS-SC Plettenberg
Köpenicker FC
KSV Hessen-Kassel
Lichtenrader BC 25
LSC 1890
Ludwigsfelder FC e.V.
MFC 08 Lindenhof
MSV Börde Magdeburg 1949 e.V.
MSV Eisleben
MSV 1919 Neuruppin
MSV Zossen 07
Neckarsulmer Sportunion
Neumühler SV
Niendorfer TSV
Polizei SV Freiburg
Polizei SV Düsseldorf
Rot Weiß Walldorf
SC 1912 Hennen
SC Bernburg
SC Blau Weiss 06 Köln
SC Blumenau Mannheim
SC Bobenheim Roxheim
SC Borussia Lindenthal-Hohenlind
SC Eintracht Miersdorf Zeuthen
SC Maisach
SC Siemensstadt
SF Baumberg
SFL Bremerhaven SC Lehe Spaden
SG 03 Harxheim
SG Balve/Garbeck
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
SG Blau Weiß Beelitz
SG Börde-Hakel
SG BooGroWie
SG Buxtehude Altkloster
SG Edigheim-Oppau
SG Eintracht Bad Kreuznach
SG Hassel 1908
SG Hohenthann Oberglaim
SG Kaarst
SG Letzlingen Potzehne Mieste
SG MoGoNo Leipzig
SG Oberhummel/Berglern
SG Ober-Erlenbach
SG Quelle Fürth
SG Schwandorf
SG Schwarzenlohe
SG Wachendorf Weiherhof
SG Wachsenburg Haarhausen
SGM Kuppingen/Deckenpfronn/Sulz
SGM MassenbachHausen
SGM Wolfschlugen-Harthausen
SGM SC Ilsfeld/SC Abstatt/TGV Beilstein ABI
SGM TSV Schlachters/ Hergensweiler/ Oberreitenau
SKG Bickenbach
SKG Roßdorf
SKG Wallerstädten
SKV Rutesheim
Sparta Lichtenberg
Sportfreunde Elxleben
Sportfreunde Glückauf Habbelrath - Grefrath 1920 e.V.
Sportfreunde Neersbroich
Sportvereinigung 06 Ketsch e.V.
Sportvereinigung Eicha
SpVg Eidertal Molfsee
SpVgg Allmannsdorf Konstanz
SpVgg Besigheim
SpVgg Bison
SpVgg Seeheim Jugenheim
SpVgg Sterkrade Nord
SpVgg Wallstadt
SSV Elze
SSV Happerschoß
SSV Köpenick-Oberspree
SSV RW Ahrem
SuS Rünthe 08
SV 1911 Dingelstädt
SV Bad Bentheim
SV Bischofsheim
SV Blau-Weiß Neuhof
SV Blau-Weiß Petershagen Eggersdorf
SV Budberg 1946 e.V.
SV Bühlertal
SV Deutz 05
SV Esterwegen
SV Falkensee Finkenkrug
SV Gemmingen
SV Grohn
SV 1908 Grün-Weiß Ahrensfelde
SV Hertmannsweiler
SV Lokomotive Aschersleben
SV Lövenich Widdersdorf
SV Ofenerdiek
SV Plate
SV Plötzkau 1921
SV Zeilsheim
SVR Völklingen
SV Saar 05 Saarbrücken
SV Siethen 1977
SV Sturmvogel Lubmin
SV Wachenroth
SV Wacker Helbra
SV Waldperlach
SV Warnemünde
SV Zamdorf
SW Stotzheim
Team Probstei
TG Hilgen
 TSG Heidelberg-Rohrbach
TSG Lützelsachsen
TSV Aufbau Heiligenstadt
TSV Godshorn
TSV Heimaterde Mülheim 
TSV Meyenburg
TSV Neckarau
TSV Unsernherrn-Ingolstadt
TSV Weyhe-Lahausen
TuS Fichte Lintfort
TuS Haltern
TuS Union 09 Mülheim
TuSG Ritterhude
TV 1879 Hilpoltstein
TV Oyten
TV Schierling
TV Weiler Rems
Union 1861 Schönebeck
VfB Eppingen
VfB Fortuna Biesdorf
VfB Lübeck
VfB Trebbin 1912
VfB Ottersleben
VfB Werther
VfL Kirchheim
VfR Eintracht Koblenz
VfR 08 Oberhausen
VfR Weddel
Vogelheimer SV
Vorwärts Spoho 98
VSG Altglienicke
Westfalia Huckarde
WSV Wendeschott

GERMANY CUP 2024

Frankfurt

17. - 19. květen 2024

 (Zielone Świątki)
 

 Junioři:
U19, U17, U16, U15, U14, U13, U12, U11, U10, U9

Juniorky:
U17, U15, U13

GERMANY CUP 2024

Arendsee

 31. květen - 2. červen 2024



 Junioři:
 U13, U12, U11, U10, U9

GERMANY CUP 2024

München

31. květen - 2. červen 2024


 Junioři:
U17, U15, U14, U13, U12, U11, U10


 Juniorky:

U17, U15, U13 

GERMANY CUP 2024

Arendsee

14 - 16 červen 2024


 Junioři:
U13, U12, U11, U10, U9

GERMANY CUP 2024

Berlin 

21 - 23 červen 2024 



 Junioři:
U15, U13, U12, U11, U10, U9

GERMANY CUP 2024

Regensburg

 5. - 7. července 2024

Junioři:
U15, U13, U12, U11, U10, U9


Volné místo pro školitele/vedoucího

Pokud se přihlásíte do 31.12.2023 (20 a více osob), uhradíme náklady na ubytování a stravu pro jednoho školitele nebo vedoucího.